İşte Oyuncuların Rüyasındaki Xbox 360 Pc Hibrid Sistem: "the Big O"

Para biriktirmeye şimdiden başlarsanız, on sene sonra böyle bir sistemin sahibi olabilirsiniz. Origin PC, su soğutmalı Xbox 360 Slim ve güçlü bir PC'i ortak bir kasada birleştiren "The Big O" sistemini duyurdu. Eğer Alan Wake ve Starcraft 2'i aynı anda oynamak istiyorsanız ve tabi paranız çoksa böyle bir sistem satın almak isteyebilirsiniz. Devamını oku »»»

26.10.2010 11:11:23

/ teknoloji

/ Urun-Tanitimlari

Edimax Ea İo7d 7 Dbi Anten Türkiye'de

Düşük sinyal sorununuz var ise, Edimax 7 dBi anten çok işinize yarayacak. Daha çok ağ ürünleri ile tanıdığımız Edimax, kör noktalar için ürettiği 7 dBi EA IO7D yeni antenini Türkiye pazarına sundu. Sık sık kopan kablosuz ağınızdan varsa veya düşük sinyal sorunundan canınız sıkılıyorsa böyle bir anten sizin yardımcınız olabilir. Devamını oku »»»

26.10.2010 10:36:06

/ internet

/ Haberler

Kablosuz Ağınız Yeterince Güvenli Mi?

Bir araştırmacı, kablosuz ağların önemli bir kısmını rahatlıkla kırabilecek bir "hack tool" yayınlayacağını açıkladı. Güvenlik konusunda uzman bir şirket kablosuz ağların önemli bir bölümünü kırabilecek bir program geliştiriyor. Daha da kötüsü şirketin bu programı kendine saklamayı düşünmemesi. Bu program önümüzdeki haftalarda Las Vegas'da düzenlenecek Black Hat Güvenlik Konferansında tanıtılacakmış. Devamını oku »»»

26.10.2010 10:21:42

/ internet

/ Haberler

O Kul - Hayal Bile Etme

Düzenli bir işi olmayan ve bebeği kız doğdu diye onu kabullenemeyen bir babanın, okul çağına kadar ev hapsinde tuttuğu kızı Ayşe okul çağında farklı bir zorlukla karşılaşır. Çünkü babası Selim, kendince doğru bildiğini sandığı nedenlerden dolayı okula göndermek istemez. Ayşe okula başlar ama üzerinde baba dayağı ve baskıları yoğunlaşır. Ayşe için her şey bir işkenceden farksız değildir. İlkokulu bitirip liseye başlaması da, babası Selim’in aynı ters tepkilerine yol açsa da, Ayşe liseye yakın çevrede bulunan bir okulda eğitimine devam eder. Sonunda Üniversite sınavları ortaya çıkar. Bu süreçte Ayşe’nin babası Selim, Ayşe’nin yeterince okuduğunu düşünmektedir. Selim’e göre evlenme çağı çoktan geçmiştir. Bu yüzden bir an önce uygun bir delikanlı ile baş göz edip evlendirmesi gerektiğini düşünmekte ve aynı zamanda başlık parasının hesabını yapmaktadır... Devamını oku »»»

25.10.2010 17:10:56

/ sinema

/ Arsiv

180 Derece

Şehirde akşamüstü... İki ergen çekingen, birbiriyle flört eder; bir ev kadını pembe dizisinin başına oturur; hastanenin hemşireleri akşam vardiyası başlamadan laflar, eve varmak için can atan havalı bir çift heyecan içinde akşam trafiğinde yol alır –silahlı bir adam intikam peşinde bir binaya dalar. Birbirinden bağımsız görünen olaylar, güvenli, mutlu, “normal” yaşamları göz açıp kapayıncaya kadar altüst edecektir. Bir dizi kötü tesadüf sonucu, tek başına bir katil beklenmedik düzeyde hasara yol açacaktır. Bu durum insani duygulara dair çok şey söyler. Korkunun ardında, beklenmediğin ötesinde sevgi, umut ve bir arada yaşamın mucizesi vardır. Devamını oku »»»

25.10.2010 17:06:43

/ sinema

/ Arsiv

Adil Oyun

ABD'deki Valeri Plame skandalı çevresinde gelişen olayları anlatan film, Joseph Wilson'ın Irak'ta nükleer silah olmadığını yazması üzerine ABD hükümetinin üzerine oynadığı komplo üzerine kurulu... İntikam olarak Wilson'ın eşinin CIA ajanı olduğunun basına sızdırılmasının arkasındaki kişi ise daha sonra ortaya çıkacaktır: ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney'nin sağ kolu olan Scooter Libby... Devamını oku »»»

25.10.2010 16:30:54

/ sinema

/ Arsiv

Kubilay

Yönetmen F. Ahmet Akıncı'nın çektiği "Kubilay" filmi; 23 Nisan 1920'de TBMM'nin kurulması, Kurtuluş Savaşı, Cumhuriyetin kurulması, Saltanat ve Halifeliğin kaldırılması, Mustafa Kemal devrimleri ve Cumhuriyete karşı ayaklanmaları konularını içeren bir film. Devamını oku »»»

25.10.2010 16:25:14

/ sinema

/ Arsiv

Son Ayin

Peder Cotton Marcus, Lousiana'da Sweetzer'ın çiftliğine vardığında, her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. Marcus, cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir. Sweetzer'ın kızı Nell'in ruhu, kötü bir iblisin eline geçmiştir. Genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. Marcus ayine başladığında, daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. Ne var ki, bırakmak için artık çok geçtir. Devamını oku »»»

25.10.2010 16:20:38

/ sinema

/ Arsiv

3 Harfliler: Marid

Çocukluğunuzda yaşadığınız bir kabus 20 yıl sonra tekrar başlasa, öteki alemden gelen belalı bir varlık size, sevdiklerinize musallat olsa ve bir gece boyunca korkutucu, güçlü ve vahşi varlığın oyunlarına teker teker kurban olsanız kendinizi nasıl hissedersiniz? Yeterince ürkütücü ve korkunç değil mi? Devamını oku »»»

25.10.2010 15:26:00

/ sinema

/ Arsiv

Arnavut

Filmin konusu şöyledir: Arben para kazanmak için babasıyla Yunanistan ve Arnavutluk arasında gidip gelir; ama kazandığı para evlenmesine yetmiyordur. Çocuğuna hamile olan Etleva’ya âşıktır, kızın babası başlık parası olarak on bin Euro talep eder. Arben altı ay içinde bu parayı bulacağına söz verir ve Almanya’ya gitmeye karar verir. Devamını oku »»»

25.10.2010 15:10:26

/ sinema

/ Arsiv

Bu bolumde toplam 1079 haber var.
Web Tasarım url shortener md5 generator