Gears Of War Ultimate Pc İçin Geliyor

Gears of War Ultimate paketinde Gears of War II'nin de olması bekleniyor. Birkaç habere göre, Microsoft, 15 Şubat'ta PC için Gears of War Ultimate paketini çıkarmaya hazırlanıyor. Bu paketi heyecan verici kılan ise, Gears of War 2'nin de bu pakette yer alacak olması. Haber şimdilik doğrulanmış değil, ama Microsoft'un bir süredir PC oyunculuğu için yeni ve güzel haberlerimiz olacak sözlerinden bu haberin doğru olma ihitmalini göz önünde bulundurabiliriz. Devamını oku »»»

04.01.2011 13:17:33

/ oyun

/ Haberler

Su Soğutmalı Powercolor Hd 6970 Lcs Ortaya Çıktı

Hava soğutma sizi kesmiyor mu..? Powercolor, su soğutma tutkunları için özel olarak geliştirdiği LCS serisi ekran kartlarına HD 6970 modelini de eklediğini ilan etti. Yeni Powercolor HD 6970 LCS, su soğutma için özel olarak tasarlanmış "EKwaterblocks" bir blok bulunduruyor üstünde. Devamını oku »»»

04.01.2011 10:54:40

/ Diger

/ Donanim

Grupant Antalyasehirfirsati.com ' U Satın Aldı ve ...

GrupAnt AntalyaSehirFirsati.com ' u satın aldı ve çok yakında Antalya'da etkin bir biçimde faaliyete başlayağını duyurdu. Devamını oku »»»

04.01.2011 00:21:15

/ internet

/ Haberler

Genius İle Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Yeni Genius EasyPen i405 ile içinizdeki cevherleri ortaya çıkarma zamanı. Yeni Genius EasyPen i405 grafik tablet, sadece kalem ucunu tablete değdirerek kendinizi özgürce ifade edebilmenize olanak sağlıyor. Boyama ve çizim için tasarlanan EasyPen i405, 4”x5.5” çalışma alanı ve kablosuz kalemi ile Windows ve MAC kullanıcılarının yazma, çizme, taslak oluşturma ve e-posta imzalamaları için oldukça kolay bir çözüm sunuyor. Devamını oku »»»

29.12.2010 15:38:07

/ teknoloji

/ Urun-Tanitimlari

Kutsal Damacana: Dracoola

Filmin konusundan kısaca bahsedelim. Kendisini cami avlusunda bulan yavru Sebo (Ersin Korkut), güvercin ve kumruların yemleriyle beslenip kendi kendini yetiştirmiştir. Zengin bir işadamının konağında iş bulan ve kızı Demet'e (Özge Ulusoy) platonik bir aşkla bağlanan Sebo'nun mutluluğu bir anda bozulur. Bir gece yarısı aniden müştemilatın kapısı çalınır ve efsanevi kan emici Kont Dracula (Şahin Irmak) gelir. Devamını oku »»»

29.12.2010 15:23:30

/ sinema

/ Arsiv

Eyvah Eyvah 2

Ocak 2011'de vizyonda yerini alacak olan 'Eyvah Eyvah 2'nin Geyikli ve Bozcaada'da başlayan çekimlerinin tamamı Kuzey Ege'de gerçekleşecek. İlk filmde aşık olduğu kızı (Özge Borak Şakrak) istemek için Firuzan ile (Demet Akbağ) Geyikli'ye doğru yola çıkan Hüseyin'i (Ata Demirer) Eyvah Eyvah 2'de de binbir macera bekliyor.Ata Demirer'le doyasıya güleceksiniz. Devamını oku »»»

29.12.2010 14:55:03

/ sinema

/ Arsiv

Facebook Places’i Türkiye’den Nasıl Kullanırsınız

Facebook’un konum tabanlı güncelleme sağlayan hizmeti Facebook Yerler(Places) şimdilik ülkemizde kullanılamıyor ama bir kaç küçük değişiklik ile servisi web tarayıcısı üzerinde kullanıldığını öğrendik. Facebook Yerler, popüler bir uygulama olan Foursquare gibi konum tabanlı mekan etiketleme mantığında çalışıyor. Söz konusu özellik Facebook gibi dev bir dünyayı etkileyeceği için şu anda ABD, İngiltere ve Japonya gibi bir kaç bölgede çalışıyor. Devamını oku »»»

29.12.2010 11:59:02

/ internet

/ Haberler

Ea ve Valve Portal 2 İçin Perakende Dağıtım Anlaşması Yaptı

EA Partners, bugün Portal 2’nin perakende kanallarında dağıtımı için Valve ile anlaşma yaptı. Spike TV Video Oyun Ödülleri tarafından 2011’in en çok beklenen oyunu olarak nitelenen ve Nisan 2011’de piyasaya çıkacak olan Portal 2 oyunculara yepyeni bulmacalar sunacak, Aperture Laboratuarlarının daha önce görülmemiş test alanlarını gezme imkanı verecek ve orijinal Portal’da oyunculara eşlik eden bilgisayar GLaDOS ile tekrar bir araya gelmelerini sağlayacak. Oyunun yeni işbirliği modu kendine özgü bir öyküye, karakterlere sahip olacak ve oyuncuların birlikte düşünüp, hareket etmelerini gerektirecek. Devamını oku »»»

29.12.2010 10:36:32

/ oyun

/ Haberler

Sandy Bridge İşlemci ve Yongasetlerini Destekleyen Cpu-z 1.56 Yayınlandı

Sandy Bridge için hazırlık... İşte sizi sevindirecek bir haber. İşlemcilerin tüm teknik detayları ve saat hızları konusunda bize bilgi veren, hızaşırtma meraklılarının olmazsa olmaz programı CPU-Z'nin yeni versiyonu yayınlandı. Devamını oku »»»

29.12.2010 10:09:02

/ Diger

/ Donanim

Facebook Yeni Mesaj Sistemini Yayına Alıyor

Facebook’un e-posta servisi olarak da anılan geliştirilmiş yeni mesaj sistemi, Kasım ayında duyurulmuştu. Sosyal mesaj kutusu (social inbox) adlı yeni sistem için geri sayım başladı. Yeni mesaj sistemi yavaş yavaş devreye alınıyor ancak yeni profile geçişte olduğu gibi facebook.com/about/messages adresindeki “davetiye iste” butonundan bu süreci hızlandırmak mümkün. Devamını oku »»»

28.12.2010 13:35:58

/ internet

/ Haberler

Bu bolumde toplam 1079 haber var.
Web Tasarım url shortener md5 generator